ESPRİTUELİTE=)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Google'den ilginç istekler:))

2 posters

Google'den ilginç istekler:)) Empty Google'den ilginç istekler:))

Mesaj  demo Paz Eyl. 06, 2009 9:08 pm

Google’dan ilginç istekler

Bizim milletimiz harbiden dünya üzerinde bulunan en ilginç milletlerdendir. İnternette de ilginçtir tabi…

Google.com’a soru cümlesi yazıp soru soran adamlara hasta oluyorum harbiden Sanki karşısında, her soru cümlesini cevaplayan bir robot var. Ya kardeşim, google senin sorularını cevaplamaz, ancak içinde senin yazdığın kelimeleri bulma kapasitesi vardır.

Neyse işte… Bugün, Sitenin birinde kimlerin nerelerde olduğunu, hangi kaynaklardan geldiğini öğrenmek için google analytics’e bakıyordum. İlginç bi şeye rastladım. Adamın biri yazmış, “perno film izlemek istiyorum” diye Oldu paşam, google sana bulsun hemen, perno filmlerini… Şansına ilk sonuçta çıkan site bu siteymiş. Girmiş siteye, açılan sayfa’da motorları anlatıyor arkadaşımız da. Motor parçalarını falan… Gülmekten öldüm, yarıldım yaa

Bu arada perno ne diyen olursa onu da hazır kısaca açıklayım: Motorlarda, piston ile biyel kolunun bağlantısını sağlayan, içi boş silindirik parça…

Derler ya; Neye niyet, neye kısmet, aynen böyle efenim…
alıntı
demo
demo
moderatör
moderatör

Google'den ilginç istekler:)) Empty Geri: Google'den ilginç istekler:))

Mesaj  dadasbey__ Paz Eyl. 06, 2009 11:08 pm

hehehehh Very Happy Very Happy
dadasbey__
dadasbey__
moderatör
moderatör

http://www.dadasbey.tr.gg

- Similar topics