ESPRİTUELİTE=)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kırşehir Anadolu İmam-Hatip Lisesi

2 posters

Kırşehir Anadolu İmam-Hatip Lisesi Empty Kırşehir Anadolu İmam-Hatip Lisesi

Mesaj  dadasbey__ Ptsi Eyl. 07, 2009 11:33 am

Kırşehir Anadolu İmam-Hatip Lisesi N5378342370513726294573

Kırşehir İmam – Hatip Lisesi 17.09.1967 tarihinde Müdür Burhan ŞAVLI idaresinde 1 Adet Meslek Dersi öğretmeni, 1 Adet Edebiyat öğretmeni ve 1 Adet Fen Grubu öğretmeni ile açılmıştır. Açıldığı tarihten itibaren topluma en faydalı hizmetleri veren okulumuz birbirinden değerli idareci ve eğitimcilerimiz ile gelişerek ve eğitim teknolojisine ayak uydurarak günümüze kadar gelmiştir.

Okulumuz 512 m2 , 680 m2 ve 544 m2 ölçülerinde 3 ayrı binadan oluşmaktadır. 10.500 m2 lik bahçeye sahip olan okulumuzda nizami ölçülü halı hasa spor tesisleri, basketbol ve voleybol sahaları, masa tenisi ve spor odası bulunmaktadır. Eğitim binası olarak kullandığımız ana binamızda 21 derslik, bilgisayar laboratuarı, tepegöz destekli derslik,Vcd odası, idare odalarımız, Fen ve Fizik Laboratuarımız, öğrenci işleri ve memur odası bulunmaktadır. Ek hizmet binamız olan ikinci binamızda yatılılık hizmeti verilmektedir. Üçüncü binamızda pansiyon öğrencileri etüt salonları bulunmaktadır.

Okulumuz 1 Müdür, 1 Müdür Baş Yardımcısı, 3 Müdür Yardımcısı ile idare edilmekte olup, 4 Meslek Dersi Öğretmeni,1 Arapça Öğretmeni, 3 Edebiyat Öğretmeni, 1 Matematik Öğretmeni, 2 Tarih Öğretmeni, 1 Coğrafya Öğretmeni, 1 Fen Grubu Öğretmeni, 1 Felsefe Grubu Öğretmeni, 1 Beden eğitimi Öğretmeni ve 1 Rehberlik Hizmetleri öğretmeni ve 1 İngilizce öğretmeni ile eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca okulumuzda 2 memur ve 7 hizmetli görev yapmaktadır.
dadasbey__
dadasbey__
moderatör
moderatör

http://www.dadasbey.tr.gg

Kırşehir Anadolu İmam-Hatip Lisesi Empty Geri: Kırşehir Anadolu İmam-Hatip Lisesi

Mesaj  demo Ptsi Eyl. 07, 2009 4:40 pm

senn lisemi burasi güzelmiş....
demo
demo
moderatör
moderatör

Kırşehir Anadolu İmam-Hatip Lisesi Empty Geri: Kırşehir Anadolu İmam-Hatip Lisesi

Mesaj  dadasbey__ Ptsi Eyl. 07, 2009 9:53 pm

Kendiler benim mezun olduğum lise olma şerefini taşyo Smile Smile
dadasbey__
dadasbey__
moderatör
moderatör

http://www.dadasbey.tr.gg