ESPRİTUELİTE=)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu Kadar Olur Mu Demeyin Oluyormuş..

2 posters

Bu Kadar Olur Mu Demeyin Oluyormuş.. Empty Bu Kadar Olur Mu Demeyin Oluyormuş..

Mesaj  demo Cuma Eyl. 04, 2009 12:39 pm

*Dostum, bana bir tane Yüzüklerin Efendisi'nin çocuk versiyonundan verir misin? (Adam korsan VCD'dden Harry Potter'ı isterken)

* SSK gözlüğü yazılır. Tansiyona, şekere bakılır. Kurban kesilir! (Gebze'de bir eczanenin camından)

*Windovslu âletle rot balansi yapıyoruz! (Aksaray'da bir lastikçinin vitrininden)

* Kartuş ve kolonya doldurulur! (Eskişehirde bir dükkânın camından)

* Burada adam olana, edebiyle konuşana hizmet verilir. (Eminönünde bir bakkalın camından) * Patlayan top geldi! (Bir kırtasiyenin camından)

* Penguen yemi bulunur! (Kocaeli Hereke'de kendi halinde bir bakkalın camından)

* Reşat, lütfen buraya park yapma! (Kadıköy'de bir duvar)

* The Anatolian child does not eat these feet! (Kaş'ta Doğan görünümlü bir Şahin'in arka camından)

* Geçmiş olsun, buraya kadar frensiz geldik! (işe gelmek için bindiğim dolmuşun şoförü, son durağa geldiğimizde sırıtarak)

* Yaşlı teyze: Evlâdım, sağda mübarek bir yerde indirir misin? M. şoförü: Az ileride camii var, seni orada bırakayım teyze... Very Happy Very Happy
demo
demo
moderatör
moderatör

Bu Kadar Olur Mu Demeyin Oluyormuş.. Empty Geri: Bu Kadar Olur Mu Demeyin Oluyormuş..

Mesaj  dadasbey__ Cuma Eyl. 04, 2009 1:16 pm

Yaşlı teyze: Evlâdım, sağda mübarek bir yerde indirir misin? M. şoförü: Az ileride camii var, seni orada bırakayım teyze...

*Windovslu âletle rot balansi yapıyoruz! (Aksaray'da bir lastikçinin vitrininden)

Very Happy Very Happy Very Happy saolasın Smile
dadasbey__
dadasbey__
moderatör
moderatör

http://www.dadasbey.tr.gg

Bu Kadar Olur Mu Demeyin Oluyormuş.. Empty Geri: Bu Kadar Olur Mu Demeyin Oluyormuş..

Mesaj  demo Cuma Eyl. 04, 2009 1:31 pm

eywallah Wink
demo
demo
moderatör
moderatör

- Similar topics